MÖBLER / Bord / Pelarbord 10704118
nr 1070 4118
Pelarbord
ett par, 1800-tal, höjd: 74 cm
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:26:23
200 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)